KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Komunikaty duszpasterskie

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. To także święto Caritas – Dzień Dobra. W naszej parafii kwartalna zbiórka na potrzeby naszych Kościołów.

Bóg zapłać wszystkim za dar serca. Po mszy o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00, którą zakończymy wspólnie odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny i prosząc o pokój.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. zapraszamy na spotkanie z księdzem proboszczem za tydzień po Mszy św. o godzinie 11.00

W czwartek zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo za wstawiennictwem św. o. Pio.

Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek na wieczorową mszę św. okazja do spowiedzi

Zbiórka ministrantów w sobotę w farze o godzinie 10.00. Bardzo proszę o rozebranie już dekoracji Bożego Grobu i ciemnicy.

Polecamy świąteczny numer „Opiekuna” –poświęcony Bożemu Miłosierdziu

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego