KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA ADWENTU

Rozpoczynamy dziś Adwent. Jest to  czas radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Pana Jezusa. Niech nam w tym pomogą msze św. roratnie od poniedziałku do piątku oprócz środy i soboty o godz. 18.00. W środę i sobotę Msza św. roratnia o 9.00. Dzieci prosimy o przygotowanie tradycyjnych lampionów oraz o udział w małej procesji od bocznego ołtarza.

W niedzielę 8 grudna przypada doroczna Uroczostość Niepokalanego Poczęcia NMP . Na mszy  św. o godz. 11.00 poświęcenie medalików Matki Bożej dzieciom przygotowującym się do I komunii św.. Uroczystość NMP znosi odpust św. Mikołaja Bpa

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 z posługą sakramentalną, od 15.00 spowiedź I – piątkowa dzieci. Z racji I piątku msza św. Roratnia o 16.00. Wieczorem o 17.30 spowiedź dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania i Msza św. I sobota miesiąca po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo wynagradzające Matce Bożej – odmówimy różaniec.

Dziś niedziele na koncert piosenki religijnej w wykonaniu ks. Bogdana Skowrońskiego o godz. 18.00 do Sali OSP w Grabowie. Będzie możliwość zakupu płyt

W przyszłą niedzielę przypada tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na pomoc naszym rodakom na wschodzie. Proszę niech tym razem przeprowadzą tę zbiórkę Panie z Żywego Różańca.

Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych CARITAS w cenie 6 zł. U ministrantów i w biurze parafialnym. Pojawił się nowy numer naszego Opiekuna i Gościa Niedzielnego. Opłatki na wigilijny stół poświęcone nabywamy u pana kościelnego Hieronima Bednarza w zakrystii.

Wszystkim na cały okres Adwentu  Szczęść Boże !!!