Komunikaty duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu – 14.02.2016 r.

ogłoszenia1.)W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia. Rekolekcje wielkopostne tradycyjnie w IV niedzielę Wielkiego Postu.

2.)W tym tygodniu biuro parafialne do południa będzie nieczynne, a w środę po wieczornej Mszy św.

3.)ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH PASYJNYCH: DROGA KRZYŻOWA W PIĄTKI O GODZ. 17.00 DLA WSZYSTKICH. W NIEDZIELĘ O GODZ. 15.00 PARAFIALNA DROGA KRZYŻOWA, A PO NIEJ O GODZ. 16.00 GORZKIE ŻALE. MSZA ŚW. WIECZOROWA W NIEDZIELĘ BEZ KAZANIA PO GORZKICH ŻALACH.

4.)Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

5.)Ofiary z tytułu daniny składamy na tacę bez zmian tak jak w latach ubiegłych.

6.)Pojawił się nowy numer: Opiekuna a w nim zakończenie roku życia konsekrowanego, Przewodnika i Promyczka Dobra zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu wielkiego postu. !!!