KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia. Rekolekcje Wielkopostne tradycyjnie w IV Niedzielę Wielkiego Postu. W II Niedziela Wielkiego Postu zbiórka do puszek na misję św. Proszę o jej przeprowadzenie Panie z zespołu charytatywnego.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. w niedzielę o godz. 15.00 parafialna droga krzyżowa, a po niej o godz. 16.00 gorzkie żale. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach.

Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie, wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

W czwartek zapraszamy po Mszy św. wieczorowej na modlitwę za przyczyną św. Ojca Pio – będziemy polecali chorych i cierpiących na duszy i ciele.

W czwartek 22 lutego bezpłatne badania mammograficzne. Zgłoszenia w ośrodku zdrowia.

Ofiary z tytułu daniny składamy na tacę, tak jak w latach ubiegłych.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu i ferii !!!