KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia. Rekolekcje Wielkopostne tradycyjnie w IV Niedzielę Wielkiego Postu.

W II Niedziela Wielkiego Postu zbiórka do puszek Ad Gentes na misję św. Proszę o jej przeprowadzenie Panie z zespołu charytatywnego.

Dzisiaj o 16.00 Gorzkie  Żale z nauką pasyjną, a w piątek wyjątkowo droga krzyżowa o 16.30 dla wszystkich z racji I piątku miesiąca.

Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie, wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo to wymiera, coraz mniej ludzi.

W tym tygodniu przyda I Czwartek modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin, I Piątek od godz. 8.00 objazd chorych, od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dla dzieci i młodzieży przygotowującej się Bierzmowania, o 16.00 Msza św. bez kazania i o 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich.  I Sobota Miesiąca o 18.00 Msza św. i  nabożeństwo różańcowe.

Ofiary z tytułu daniny diecezjalnej składamy na tacę, tak jak w latach ubiegłych. Koperty na daninę znajdują się przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu !!!