Komunikaty duszpasterskie I NIEDZIELA Wielkiego postu

W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia.

W II Niedziela Wielkiego Postu zbiórka do puszek Ad Gentes na misję św. Proszę o jej przeprowadzenie Panie z zespołu charytatywnego.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. W niedzielę  o godz. 16.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną. Msza  św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po Gorzkich Żalach.

Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie, wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Nabożeństwo to wymiera, coraz mniej ludzi.

Ofiary z tytułu daniny diecezjalnej składamy na tacę, tak jak w latach ubiegłych. Koperty na daninę znajdują się przy wyjściu z Kościoła.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu !!!