Komunikaty duszpasterskie II NIEDZIELA ADWENTU

Dziś w drugą niedzielę adwentu Kościół katolicki jak co roku modli się za wszystkich rodaków zamieszkujących na wschodzie i swoją ofiarą do puszek wspomagamy Kościół na wschodzie. Dziękuję paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku.

We wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dodatkowa Msza św. o godz. 11.00 we Farze. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 13.00 w godzinie łaski. Będziemy prosić Dobrego Boga przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki Bożej o zdrowie i  ustanie pandemii. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie medalików Matki Bożej dzieciom przygotowującym się do I komunii św.

Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie od 14 grudnia każdego dnia przed Msza św. poranną i wieczorową.

Bardzo prosimy o uporządkowanie grobów po Uroczystości Wszystkich Świętych. Chcemy uporządkować boks na śmieci.

Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu tradycyjnego żłóbka panów:   Hieronima Bednarza i Zdzisława Szmaja.

Zbiórka kwartalna na potrzeby Kościoła IV kwartał –  odbędzie się 20 grudnia w IV niedzielę adwentu. Proszę o jej przeprowadzenie panie i panów z komitetu parafialnego.

Zachęcamy do nabywania świec wigilijnych CARITAS w cenie 6 zł. U ministrantów i w zakrystii. Opłatki na wigilijny stół poświęcone nabywamy w zakrystii.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na czas adwentowego oczekiwania !!!