Komunikaty duszpasterskie II NIEDZIELA Po NARODZENIU PAŃSKIM

W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. Na wszystkich Mszach św. święcimy kadzidło, mirrę i kredę do opisania drzwi, które można nabyć u ministrantów jako cegiełkę i wsparcie ich służby w naszej parafii.

Za tydzień niedziela obchodzona jest jako niedziela Chrztu Pańskiego i rozpoczyna okres karnawału, aż do środy popielcowej.

Od poniedziałku w ramach wizyty duszpasterskiej zapraszamy mieszkańców poszczególnych odcinków Grabów – Miasto na Mszę św. wieczorowe, celebrowane o zdrowie o Boże Blog. w rodzinach w nowym roku. Po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo wody (przynosimy ze sobą w niewielkich naczyniach wodę, która zabieramy ze sobą i kropimy nią nasze mieszkania wypowiadając słowa: Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego Ojca i Syna i Ducha św. niech spocznie na tym miejscu i chroni od wszelkiego zła). Prosimy chociażby o obecność na Mszy św. jednej osoby z rodziny. Kto chciałby złożyć ofiarę z tego tytułu będzie mógł to uczynić w czasie Mszy św. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców ulic:

Poniedziałek 04.01.2021r.–ul. Grodzkiej, ul. Łącznej i Pl. Powstańców

Wtorek 05.01. 2021 r. – ul. Młyńskiej i ul. Sienkiewicza

Czwartek 07.01. 2021 r. – ul. Rybacka i ul. Ciesielskiego

Piątek 08 .01. 2021r. – ul. Wodna i ul. Godlewskiego i ul. Biegańskiego

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień  !!!

SŁOWA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DOMU/MIESZKANIA

Kropimy wodą nasze mieszkania wypowiadając słowa: Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego Ojca i Syna i Ducha św. niech spocznie na tym miejscu i chroni od wszelkiego zła.