KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA Święto Miłosierdzia Bożego

Dzisiejszą niedzielą oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu tak bardzo potrzebnemu współczesnemu światu, a szczególnie nam ludziom. Sięgnijmy do skarbca modlitwy, odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 do Kościoła Parafialnego na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.

Dziś kwartalna zbiórka ofiar na malowanie naszego Kościoła. Wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary.

Próba z dziećmi I komunijnymi w najbliższy piątek o godz. 16.00 w  kościele parafialnym.

Przypominamy wszystkim pielgrzymom udającym się do Ziemi Świętej, że autokar będzie podstawiony o godz. 8.30 stacja PKS. Przypominam o paszportach.

W czwartek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00. W piątek przypada 13 dzień miesiąca, zapraszamy po Mszy św. wieczorowej na Różaniec Fatimski. Zapraszamy także w piątek młodzież przygotowującą się sakramentu bierzmowania na msze św. o godz. 18.00.

Jak  zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy Opiekun.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.