KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA Święto Miłosierdzia Bożego – 3.04.2016 r.

1.) Dzisiejszą niedzielą oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu tak bardzo potrzebnemu współczesnemu światu, a szczególnie nam ludziom. Sięgnijmy do skarbca modlitwy, odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia w nadzwyczajnym roku.

2.)Dziękujmy za życie św. Jana Pawła II – dlatego zapraszamy na czuwanie dziś o godzinie 21.00 do Kościoła klasztornego rozpoczniemy wspólnie apelem, odśpiewamy uroczyście Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zakończymy modlitwę o godz. 21.37.

3.)W tym tygodniu wypada I – czwartek miesiąca o godz. 16.00 próba z dziećmi przygotowującymi się do I – Komunii Św. Spotkanie z rodzicami dzieci I-Komunijnymi w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św. ok. 18.45.

4.)W drugi piątek miesiąca zapraszamy kandydatów przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00 i pierwszą próbę.

5.)Przypominamy wszystkim pielgrzymom udającym się do Lourdes że autokar będzie podstawiony o godz 11 30 stacja PKS.

Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy
Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.