Komunikaty DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIETO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Dzisiejszą niedzielą oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu tak bardzo potrzebnemu współczesnemu światu, a szczególnie nam ludziom. Sięgnijmy do skarbca modlitwy, odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele parafialnym odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny. Szczególnie prosząc o ustanie pandemii.

W poniedziałek o godz. 17.00 w salce przy Klasztorze odbiór alb dzieci I komunijnych.

We wtorek po Mszy wieczorowej zapraszamy na różaniec z racji 13 dnia miesiąca.

Diecezjalne Technikum im. św. Józefa w Kaliszu organizuje tydzień otwarty w dniach od 19 – 24 kwietnia. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

Jak  zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Opiekuna.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławieństwa i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego na kolejny tydzień.