KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przed Kościołami zbiórki do puszek na misje. Dziękujemy Panią z Koła Charytatywnego za jej przeprowadzenie i wszystkim za ofiarowany dar serca na misje św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Przypominamy: droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. w niedzielę o godz. 15.00 parafialna droga krzyżowa, a po niej o godz. 16.00 gorzkie żale z nauką pasyjną. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach ok. godz. 16.45. Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

W tym tygodniu przyda I Czwartek modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin, I Piątek od godz. 8.00 objazd chorych, od 15. 00 spowiedź pierwszo – piątkowa, o 16.00 Msza św. bez kazania i o 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich. I Sobota Miesiąca o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

   Pielgrzymi udający się do Ziemi Świętej mogą wpłacać dalszą część kwoty tytułem należności do 9 marca( po kursie sprzedaży dolara NBP). Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 krótkie spotkanie na ten temat.

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów w Kościele klasztornym. Pojawił się nowy numer Opiekuna – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!