Komunikaty duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2016 r.

ogłoszenia

1.) ZA TYDZIEŃ TRADYCYJNA ZBIÓRKA DO PUSZEK NA MISJE ŚW. PROSZĘ O JEJ PRZEPROWADZENIE PANIE Z ZESPOŁU CHARYTATYWNEGO.

2.)ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH PASYJNYCH PRZYPOMINAMY: DROGA KRZYŻOWA W PIĄTKI O GODZ. 17.00 DLA WSZYSTKICH. W NIEDZIELĘ O GODZ. 15.00 PARAFIALNA DROGA KRZYŻOWA, A PO NIEJ O GODZ. 16.00 GORZKIE ŻALE Z NAUKĄ PASYJNĄ. MSZA ŚW. WIECZOROWA W NIEDZIELĘ BEZ KAZANIA PO GORZKICH ŻALACH OK. GODZ. 16.45.

3.)W czwartek zapraszamy na spotkanie Grupy Ojca Pio bezpośrednio po Mszy św. po modlitwie poświęcimy dewocjonalia – obrazy, różańce i medaliki.

4.)W najbliższą sobotę o godz. 10.30 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele klasztornym.

5.)Pojawił się nowy numer Przewodnika, jest jeszcze kilka numerów Opiekuna – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!