KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś zbiórka ofiar do puszek na misje święte. Bóg zapłać za ofiarowany dar serca oraz paniom z Żywego Różańca  za przeprowadzenie tej zbiorki

Trwa okres kolędowy przypominamy, że  biuro parafialne po Mszach św. porannych do środy włącznie.

W poniedziałek i wtorek przypada dzień Babci i Dziadka, pamiętajmy o ich odwiedzinach i modlitwie w ich intencji.

Od czwartku po skończonej kolędzie wracamy do mszy św. wieczorowej. Biuro parafialne tak jak zawsze rano i popołudniu.

Już teraz dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszego miasta za kolędowe spotkanie, składane ofiary z tego tytułu i za wspólne posiłki. Szczegółowe sprawozdanie podsumowujące kolędę przedstawię  za dwa tygodnie

Ks. Mariuszowi z racji jego wczorajszych imienin składając życzenia – dziękujemy za jego ofiarna posługę w naszej parafii. Polecamy go życzliwości parafian wspomagając modlitwą.

KOLĘDY – MIASTO GRABÓW NAD PROSNĄ

Poniedziałek 21 stycznia od 14.00

1 ks. ul. Klasztorna od p. Żaków do p. Niełacnych

2 ks. ul. Rynek Jagieły od p. Iwańskich do p. Chmielarskich