KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU 13.12.2015 r.

1.)Rozpoczęliśmy spowiedź adwentową w naszym dekanacie za tydzień w sobotę spowiedź z udziałem księży w naszej parafii i tak do południa od godz. 9.00 do 10.30 i od 11.00 do 12.00. Po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Prosimy nie lekceważyć tego obowiązku i skorzystać z sakramentu pokuty najlepiej do południa. Celowo robimy to w sobotę, ażeby wszyscy mogli skorzysta pomóżmy sobie nawzajem szczególnie w dowozie tych co sami nie mogą dotrzeć.

2.)W tym tygodniu biuro parafialne, ze względu na spowiedź w dekanacie po Mszach św. rano i wieczorem.

3.)W ostatnią niedzielę grudnia kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej parafii. Proszę o przeprowadzenie jej Panie i Panów z Rady Parafialnej.

4.)Proszę uporządkować swoje groby na cmentarzu po Urocz Wszystkich świętych, ażeby móc oczyścić śmietnisko

5.)We wtorek 22 grudnia od godz. 8.00, świąteczne odwiedziny chorych z naszej parafii. Jeden ksiądz rozpocznie objazd w mieście, drugi ksiądz po wioskach. Zachęcamy do tego, aby pamiętać o naszych bliskich, zatroszczyć się o tych, którzy sami nie mogą dotrzeć do Kościoła. Zgłaszamy chorych w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie.

6.)W czwartą niedzielę adwentu w naszej parafii młodzież z oazy będzie rozprowadzać po Mszach św. własnoręcznie zrobione żłóbki, dzieło to jest przeznaczone na wyjazd młodzieży z naszej parafii. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego dzieła.
Dziękujemy zespołowi charytatywnemu i wszystkim parafianom i ofiarodawcą za dar serca dla dzieci i osób samotnych.

7.)Przygotowaliśmy ponad 70 paczek świątecznych oraz udzieliliśmy pomocy choremu dziecku z naszej parafii.

8.)Zachęcamy do kolportażu prasy katolickiej: Opiekuna, Przewodnika i Promyczka Dobra.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na czas spowiedzi i adwentowego oczekiwania !!!