KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU

W tym tygodniu biuro parafialne, ze względu na spowiedź w dekanacie po Mszach św. rano i wieczorem przez cały tydzień.

Rozpoczęliśmy spowiedź adwentową w naszym dekanacie. Za tydzień w sobotę spowiedź z udziałem księży w naszej parafii i tak do południa od godz. 9.00 do 10.30 i od 11.00 do 12.00. Po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Prosimy nie lekceważyć tego obowiązku i skorzystać z sakramentu pokuty najlepiej do południa. Celowo robimy to w sobotę, ażeby wszyscy mogli skorzystać pomóżmy sobie nawzajem szczególnie w dowozie tych co sami nie mogą dotrzeć.

20 grudnia w piątek od godz. 8.00, świąteczne odwiedziny chorych z naszej parafii. Zachęcamy do tego, aby pamiętać o naszych bliskich, zatroszczyć się o tych, którzy sami nie mogą dotrzeć do Kościoła. Zgłaszamy chorych w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie.

Za tydzień w niedzielę przed kościołami dzieci z oratorium będą rozprowadzać po Mszach św. ozdoby świąteczne. Ofiary z tego tytułu przeznaczone są na wyjazdy rekolekcyjne. Ostatnie świece i opłatki nabywamy u ministrantów i zakrystii.

Dzisiaj o godz. 16.00 Jasełka wystawiane przez dzieci ze szkoły podstawowej w Zamościu – zapraszamy do Sali OSP w Zamościu.

Za tydzień 22 grudnia zbiórka kwartalna na potrzeby Kościoła IV kwartału. Proszę o jej przeprowadzenie panie i panów z komitetu parafialnego.

Zachęcamy do kolportażu prasy katolickiej: Opiekuna i Gościa Niedzielnego.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na czas spowiedzi i  adwentowego oczekiwania !!!