KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przed świątyniami zbiórka do puszek na pomoc dla chorej Edyty. Dziękuje wszystkim za ofiarowany dar serca na ten cel, jak i panią z zespołu charytatywnego za przeprowadzenie tej zbiórki.

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii o godz. 10.00. Równoległa Msza św. również o godz. 10.00 w klasztorze. Po południu o godz. 16.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i wspólna fotografia. Msza św. wieczorowa w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00. W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00. Spowiedź dzieci i ich bliskich przed I komunią św. w sobotę o godz. 16.00 w Klasztorze. Próba dzieci komunijnych w poniedziałek o godz. 16.00, a we wtorek próba z rodzicami o godz. 16.00.

Zapraszamy młodzież przygotowującą się sakramentu bierzmowania na spotkanie po mszy św. wieczorowej na salkę w Klasztorze w poniedziałek klasy B i D, a we wtorek klasy A, C i Zamość.

W środę świętego Stanisława Bp. i Męczennika suma odpustowa w parafii Czajków o godz. 12.00.

W piątek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00.

W parafii Chlewo odbędzie się kurs przedmałżeński w dniach 24 -26 maja i 31maja -2 czerwca( dwa weekendy). Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie do ks. proboszcza parafii Chlewo.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w klasztorze.

Jest nowy numer Opiekuna i Gość Niedzielny, zapraszamy do nabycia.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.