KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Przypominamy o nabożeństwach pasyjnych: o 15.00 parafialna droga krzyżowa i o 16.00 Gorzkie  Żale z nauką pasyjną, a w piątek droga krzyżowa o 17.00 dla wszystkich.

Za tydzień w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje Wielkopostne, czas pogłębionej refleksji nad Słowem Bożym. Msze św. z nauką dla dorosłych od poniedziałku do środy o godz. 18.00, poprowadzi je ks. dr Tomasz Lenczewski. Rekolekcje dla dzieci w szkole podstawowej od poniedziałku do środy, natomiast młodzież gimnazjalna od czwartku do piątku według określonego porządku. Otoczmy to dzieło modlitwą. Prosimy rodziców i wychowawców o uwrażliwienie dzieci i młodzież na ten czas. Bez pogłębionej refleksji nad sobą trudno jest realizować swoje życie i wzrastać w chrześcijańskiej wierze.

W czwartek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Spotkanie rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00. W związku z przypadającym 8 marca dniem Kobiet Wszystkim paniom życzymy dużo zdrowia i Bożej pomocy na każdą godzinę życia ofiarując im swoją modlitwę.

W drugi piątek miesiąca zapraszamy kandydatów do bierzmowania na drogę krzyżową i msze wieczorną. Zwracamy tez uwagę młodzieży na udział w rekolekcjach jako element przygotowania do Bierzmowania będzie ono 22. 09. o godz. 17.00 ( sobota ).

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!