KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WOELKIEGO POSTU

Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych po Mszy św. o godz. 11.00.

W związku z przypadającym jutro dniem Kobiet – Wszystkim paniom życzymy dużo zdrowia i Bożej pomocy na każdą godzinę życia ofiarując im swoją modlitwę.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Przypominamy: droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. w niedzielę o godz. o godz. 16.00 gorzkie żale z nauką pasyjną. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach ok. godz. 16.45. Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

W tym roku nie będzie rekolekcji parafialnych i szkolnych, nie będzie spowiedzi grupowych ze względu na Covida– dlatego zachęcamy do systematycznej spowiedzi wielkanocnej przed Msza św.

W sobotę po Mszy św. wieczorowej różaniec fatimski z racji 13 dnia miesiąca. Zapraszamy koła różańcowe i wszystkich czcicieli Matki Bożej.

W dniach 12-14 marca w sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu odbędzie się Triduum Różańcowe.

Za dwa tygodnie w niedzielę 21 marca przed Niedzielą Palmową zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze Panie i Panów z Rady Parafialnej i komitetu remontowego. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu. !!!