KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.01.2016 r.

ogłoszenia

1.)Wszystkim parafianom dziękujemy za otwartość serca, życzliwość i za miły przebieg kolędy, zapewniamy o naszej modlitwie w intencji wszystkich parafian, których w ostatnim czasie odwiedziliśmy, szczególnie za ludzi chorych. Szczegółowe sprawozdanie przedstawię w późniejszym czasie.

2.)Od poniedziałku wracamy do tradycyjnego porządku naszej pracy: Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 z wyjątkiem środy i soboty, biuro parafialne, do południa i popołudniu tak jak zawsze.

3.)Dziś w niedzielę opłatek ministrantów i kandydatów rozpoczynamy o godz. 15.00 w klasztorze.

4.)Jutro w poniedziałek wyjazd dzieci i młodzieży na basen i film do Wrocławia. Spotykamy się na wspólnej Mszy św. o godz. 9.00 w kościele klasztornym powrót ok. 20.30 przy remizie.

5.)W środę zapowiadany pogodny wieczór dla dzieci, które uczęszczały na roraty i posiadają obrazek ze św. Mikołajem – jako bilet. Rozpoczynamy w klasztorze od godz. 15.00 zakończenie ok. g. 19.00.

6.)Za tydzień w niedziele tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe (o ścisłej regule). Proszę, aby przeprowadziły ją Panie z żywego różańca.

7.)Jest nowy numer Przewodnika katolickiego, pozostało kilka numerów opiekuna i promyczka dobra.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i trwających ferii zimowych. Szczęść Boże !