KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA

Od poniedziałku wracamy do Mszy św. wieczorowej. Biuro parafialne tak jak zawsze rano i popołudniu.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom naszych wiosek za kolędowe spotkanie, składane ofiary z tego tytułu i za wspólne posiłki. Szczegółowe sprawozdanie podsumowujące kolędę przedstawię  za dwa tygodnie.

W niedzielę 2 lutego tradycyjne święto Ofiarowania Pańskiego zwane –„Matki Bożej Gromnicznej”. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a na Mszy św. o godz. 11.00 w sposób szczególny poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-Komunii św.

Za tydzień tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Proszę panie Żywego Różańca o przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku.

W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe I soboty wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

Jest nowy numer naszego Opiekuna – zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Wszystkim parafianom i gościom oraz dzieciom i młodzieży z racji rozpoczynających się ferii zimowych – Szczęść Boże.