KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA

Wszystkim parafianom dziękujemy za otwartość serca, życzliwość i za miły przebieg kolędy, zapewniamy o naszej modlitwie w intencji wszystkich parafian, których w ostatnim czasie odwiedziliśmy, szczególnie za ludzi chorych. Szczegółowe sprawozdanie przedstawię w późniejszym czasie. Kolęda wyrównawcza według indywidualnych zgłoszeń od 15.00.

Od poniedziałku wracamy do tradycyjnego porządku naszej pracy: Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 z wyjątkiem środy i soboty, biuro parafialne w tym tygodniu popołudniu prócz soboty ( w razie konieczności po mszach św. rano i wieczorem).

We wtorek na msze św. wieczorowej zapraszamy wszystkich ministrantów, a po mszy zbiórka podsumowująca kolędę i zapisy na wspólny wyjazd w czasie ferii.

W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Rozpoczynamy wspólną mszą św. o godz. 18.00. Przypominamy o aktualizacji grobów na naszym cmentarzu zamieniając stare kartki na nowe druki.

Jest nowy numer Przewodnika katolickiego, pozostało kilka numerów Opiekuna.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy. Szczęść Boże !