KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek jako wsparcie i gest solidarności z poszkodowanymi w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Dziękuje wszystkim za ofiarowany dar serca i paniom z Zespołu Charytatywnego  o przeprowadzenie tej zbiórki.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom miasta w swoich przedstawicielach za kolędowe spotkanie na Mszy św., składane ofiary z tego tytułu.

Za tydzień w niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji  rodzin Salezjańskich przez wstawiennictwo św. Jana Bosko o zdrowie i Boże  Błog.– odnowienie przyrzeczeń salezjańskich współpracowników

W ramach wizyty duszpasterskiej zapraszamy na Mszę św. wieczorowe, celebrowane o zdrowie o Boże Blog. w rodzinach w nowym roku. Przypominamy o formule błogosławieństwa, która jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców ulic:

Poniedziałek 25.01.2021r.– ul. 15 sierpnia, ul. Kościuszki i ul. Kołłątaja

Wtorek 26.01.2021 r. – ul. ks. Janickiego, ul. P. Skargi i ul.  Wyszyńskiego

Wszystkim parafianom i gościom, dzieciom i młodzieży.  Szczęść

Boże !!!