KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU

w sobotę wigilia bożego narodzenia –  msze św. o godz. 9.00 i 21.00 tradycyjnie msza z uroczystości w klasztorze z udziałem dzieci i młodzieży. o północy pasterka w kościele farnym. zapraszamy wszystkich parafian na tę uroczystą eucharystię.

w i dzień świąt nie ma mszy św. o 7.30 i o 17.00. w ii dzień świąt, to wspomnienie św. Szczepana pierwszego męcz. msze św. tak jak w każdą niedzielę – taca Przeznaczona na „kul” i seminarium.

w poniedziałek w drugi dzień świąt, po południu o godz. 15.00 wspólne kolędowanie w klasztorze wraz z naszym zespołem młodzieżowym.

Panów szafarzy prosimy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. przez cały okres świąteczny, aż do Urocz Trzech Króli.

Można jeszcze zgłaszać chorych z naszej parafii, do przyjęcia Komunii Świątecznej. Przypominamy, że objazd rozpoczynamy we wtorek 20 grudnia od godz. 8.00.

Dziś w domu strażaka o godz. 15.45  jasełka w wykonaniu naszych dzieci na które serdecznie zapraszamy wstęp wolny. W Piątek 23 grudnia ostatnie Roraty. Dzieci przynoszą swoje wyklejone łańcuchy choinkowe z rorat.

pojawił się nowy numer opiekuna – w dodatku jest śpiewnik kolęd, jest nowy numer przewodnika katolickiego, zapraszamy do ich nabywania.

Wizytę duszpasterską – kolędę w tym roku Miasto Grabów rozpoczniemy 29 w czwartek od godz. 14.00.

Czwartek 29 grudnia

1ks. ul. Szkolna od p. Skowrońskiej