KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU

Jutro wigilia bożego narodzenia. o  21.00 tradycyjnie msza z uroczystości w klasztorze z udziałem dzieci i młodzieży. o północy pasterka w kościele farnym. zapraszamy wszystkich parafian na tę uroczystą eucharystię.

w i dzień świąt nie ma mszy św. o 7.30 i o 17.00. w ii dzień świąt, to wspomnienie św. Szczepana pierwszego męcz. msze św. tak jak w każdą niedzielę – taca Przeznaczona na „kul” i seminarium.

W Środę w drugi dzień świąt, po południu o godz. 15.00 wspólne kolędowanie w klasztorze wraz z naszym zespołem młodzieżowym.

Panów szafarzy prosimy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. przez cały okres świąteczny, aż do Urocz Trzech Króli.

Dzisiaj w naszej parafii kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła. wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary. Dziś również przed kościołami dzieci i młodzież z oratorium będą po mszach św. rozprowadzać ozdoby świąteczne. ofiary z tego tytułu przeznaczone są na wyjazdy rekolekcyjne.

Wizytę duszpasterską kolędę rozpoczniemy od 28 grudnia.

Na radosne świętowanie tajemnicy Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym – wszystkim parafianom i gościom Szczęść

Boże!!!

PLAN KOLĘDY – MIASTO GRABÓW NAD PROSNĄ

Wizytę duszpasterską – kolędę w tym roku Miasto Grabów rozpoczniemy 28 w piątek od godz. 14.00.

Piątek 28 grudnia godz. 14.00

1ks. ul. Sta. Janickiego /dawna 21 stycznia/ od p. Bielów

2 ks. ul. Sta. Janickiego /dawna 21 stycznia/ od p. Jonczyków  ul.

Kościuszki  do spotkania

Sobota 29 grudnia od 13.00

1 ks. ul. Sta. Janickiego /dawna 21 stycznia/ od p. Kłyszów do p.

Skowrońskich

Poniedziałek 31 grudnia od 9.00

1 ks. Od godz. 9.00  od Kozikowskich, ul. 3 Maja  ul. P. Skargi i ul.  Sta. Janickiego do p. Golickich

Środa 02 stycznia od godz. 14.00