KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU

We wtorek wigilia bożego narodzenia. o  21.00 tradycyjnie msza z uroczystości w klasztorze z udziałem dzieci i młodzieży. O północy Pasterka w kościele farnym. Zapraszamy wszystkich parafian na tę uroczystą eucharystię.

W I dzień świąt nie ma mszy św. o 7.30 i o 17.00. w II dzień świąt, to wspomnienie św. Szczepana pierwszego męcz. msze św. tak jak w każdą niedzielę – taca przeznaczona na „KUL” i Seminarium.

W Czwartek w drugi dzień świąt, po południu o godz. 15.00 wspólne kolędowanie w klasztorze wraz z naszym zespołem młodzieżowym.

Panów szafarzy prosimy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. przez cały okres świąteczny, aż do Urocz Trzech Króli.

Dzisiaj w naszej parafii kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła. wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary. Dziś również przed kościołami dzieci i młodzież z oratorium będą po mszach św. rozprowadzać ozdoby świąteczne. ofiary z tego tytułu przeznaczone są na wyjazdy rekolekcyjne.

Wizytę duszpasterską – kolędę w tym roku rozpoczniemy od 28 grudnia od Książenic.

Sobota 28 grudnia Książenice

1ks. od godz. 9.00 od p. Kanteckich – pola

2 ks. od. 13.00 od. P. Adama Szmaja do spotkania

Niedziela 29 grudnia od 14.00

Raduchów

Poniedziałek 30 grudnia od 14.00  Cd. Książenice

1 ks. od p. J. Warszawskiego

2 ks. od.  P. Grzegorza Dostatniego do spotkania

Na radosne świętowanie tajemnicy Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym – wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże!!!