Komunikaty duszpasterskiE IV NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj w naszej parafii kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła. wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary. Dziękuje wszystkim parafianom za wsparcie i zrozumienie potrzeby utrzymania Kościołów

W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. o 21.00 Msza z uroczystości we Farze. O północy pasterka w kościele farnym.

W I dzień świąt dodatkowa Msza św. o godz. 7.30, nie ma mszy św. w Raduchowie i wieczorowej o  17.00.  W II dzień świąt, to wspomnienie św. Szczepana pierwszego męcz. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.00 i o 17.00. – taca przeznaczona na „KUL” i seminarium.

W związku z pandemią spowiedź dla parafian każdego dnia od godz. 17.00. Prosimy o zachowanie odpowiednich odstępów. Podobnie będzie w parafiach dekanatu.

We wtorek od godz. 8.00 świąteczne odwiedziny chorych z naszej parafii. Zachęcamy do tego, aby pamiętać o naszych bliskich, zatroszczyć się o tych, którzy sami nie mogą dotrzeć do Kościoła. Zgłaszamy chorych w zakrystii, biurze parafialnym i telefonicznie.

Zachęcamy do nabywania Opłatków poświęcone na wigilijny stół w zakrystii. Zachęcamy do kolportażu prasy katolickiej: Opiekuna.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na czas spowiedzi i  adwentowego oczekiwania !!!