KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU

1.) W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 18.30 KS. BP. ORDYNARIUSZ USTANOWI KOLEJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚW. WŚRÓD NICH NASZEGO PANA HIERONIMA BEDNARZA. KTÓRY DOŁĄCZY DO PANÓW SZAFARZY W NASZEJ PARAFII POMAGAJĄC W ROZDAWANIU KOMUNII ŚW. PRZEZ CAŁY OKRES ŚWIĄTECZNY, AŻ DO UROCZ TRZECH KRÓLI.

2.)MOŻNA JESZCZE ZGŁASZAĆ CHORYCH Z NASZEJ PARAFII, DO PRZYJĘCIA KOMUNII ŚWIĄTECZNEJ I SPOWIEDZI. ZGŁASZAMY W ZAKRYSTII, BIURZE PARAFIALNYM I TELEFONICZNIE. PRZYPOMINAMY, ŻE OBJAZD ROZPOCZYNAMY WE WTOREK 22 GRUDNIA OD GODZ. 8.00.

3.)W CZWARTEK WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA. MSZE ŚW. O GODZ. 21.00 TRADYCYJNIE MSZA Z UROCZYSTOŚCI W KLASZTORZE Z UDZIAŁEM DZIECI I MŁODZIEŻY. O PÓŁNOCY PASTERKA W KOŚCIELE FARNYM. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PARAFIAN NA TĘ UROCZYSTĄ EUCHARYSTIĘ.

4.)W I DZIEŃ ŚWIĄT NIE MA MSZY ŚW. O 7.30 I O 17.00. W II DZIEŃ ŚWIĄT, TO WSPOMNIENIE ŚW. SZCZEPANA PIERWSZEGO MĘCZ. MSZE ŚW. TAK JAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ – TACA PRZEZNACZONA NA „KUL”.

5.)W SOBOTĘ W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT, PO POŁUDNIU O GODZ. 15.00 WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W KLASZTORZE WRAZ Z NASZYM ZESPOŁEM MŁODZIEŻOWYM.

6.)ZA TYDZIEŃ W NASZEJ PARAFII KWARTALNA ZBIÓRKA OFIAR NA POTRZEBY NASZEGO KOŚCIOŁA. WSZYSTKIM OFIARODAWCĄ JAK I TYM, KTÓRZY TĘ ZBIÓRKĘ PRZEPROWADZAJĄ SŁOWA PODZIĘKOWANIA I WDZIĘCZNOŚCI ZA OFIARY.

7.)POJAWIŁ SIĘ NOWY NUMER OPIEKUNA – W DODATKU JEST ŚPIEWNIK KOLĘD, JEST NOWY NUMER PRZEWODNIKA KATOLICKIEGO, ZAPRASZAMY DO ICH NABYWANIA.

8.)OD DNIA 27 GRUDNIA NIEDZIELI ROZPOCZYNAMY KOLĘDE TAK JAK WCZEŚNIEJ ZAPOWIADALIŚMY W TYM ROKU ODWIEDZIMY MIESZKAŃCÓW WIOSEK:

NIEDZIELA 27 GRUDNIA
RADUCHÓW 1KS. OD 14.00 OD P. STACHÓW DO P. LIBUDZICÓW

PONIEDZIAŁEK 28 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1KS OD GODZ. 14.00 OD P. GRZEŚKÓW
Książenice 2 ks. od godz. 14.00 OD P. ADAMA SZMAJA

WTOREK 29 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1 KS. OD 14.00 OD P. JÓZEFA WARSZAWSKIEGO DO P GRZEGORZA DOSTATNIEGO
Książenice 2 ks od godz. 9.00 od M. KRAUZE DO PAŃSTWA IDZIKOWSKICH

ŚRODA 30 GRUDNIA
KSIĄŻENICE 1 KS. od godz. 14.00 Książenice – od Jana Jarzyny do Spotkania
KSIĄŻENICE 1 KS. od godz. 14.00 od Dziubińskich do spotkania

NOWY ROK – 1 STYCZNIA – PIĄTEK
OD 14.00 KANIA

sobota 2 stycznia
Książenice 1 ks. od godz. 10.00 Książenice – od Stanisława Stępnia
do Pawła Jędzrzejaka

poniedziałek 4 stycznia
KSIĄŻENICE OD 14.00 1 KS. OD P. MARIANA DOSTATNIEGO
KSIĄŻENICE OD 14.00 2 KS. OD. P. ZENONA RYBCZAKA DO SPOTKANIA

Prosimy w miarę możliwości o podwiezienie księży na końcowe części dalszych odcinków.

Jednocześnie informujemy, że na czas kolędy Msze św. rano o godz. 7.00 i 9.00 – sprawy biurowe ważne bezpośrednio po Mszach św.

Wszystkim parafianom i gościom na te ostatnie dni oczekiwania na Boże Narodzenie. Szczęść Boże !!!