KomunikATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ,,Dobrego Pasterza”

Niedzielą dzisiejszą zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Wspierajmy modlitwą dzieło powołań, szczególnie nasze Seminarium Duchowne w Kaliszu. Ofiary z następnej niedzieli 2 maja przeznaczamy na ten cel.

Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych po Mszy św. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym. Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców z księdzem Proboszczem na salce przy Klasztorze od godz. 15.00 w środę klasa 3 A, w czwartek klasa 3B i w piątek klasa 3 C.

W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Przypominam o przyozdobieniu kapliczek i przydrożnych krzyży niech rozbrzmiewa pieśń litanii do Matki Bożej. Msze św. wieczorowe w klasztorze o godz. 18.00 w dni powszednie, po niej śpiew litanii. W każdą niedzielę po mszy o godz. 17.00.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.