KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA „Dobrego Pasterza”

Niedzielą dzisiejszą zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Wspierajmy modlitwą i ofiarą dzieło powołań, szczególnie nasze Seminarium Duchowne w Kaliszu.

Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych po Mszy św. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym. Spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców z księdzem Proboszczem w małej szkole od godz. 15.00 w środę klasy 3 A i  Zamość, w czwartek klasy 3B i 3 C, w piątek klasy 3 D i 3 E. Biuro Parafialne w czwartek popołudniu będzie nie czynne.

Jutro w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski.

W czwartek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00.

Zbiórka kwartalna z racji I kwartału na malowanie kościoła zasiliła konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom jak i tym którzy tę zbiórkę przeprowadzili, jeszcze raz słowa wdzięczności i staropolskie Bóg zapłać.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w klasztorze.

Jest nowy numer Opiekuna zapraszamy do niedzielnej lektury i refleksji nad słowem Bożym i wydarzeniami z życia Kościoła.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.