Komunikaty duszpasterskie IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W związku ze zbliżająca się uroczystością św. Józefa – głównego patrona naszej diecezji – zachęcamy do modlitewnych spotkań ze św. Józefem na falach internetowej telewizji ,,Dom Józefa’’ o godz. 20.30 przygotowujących nas do głównych uroczystości 19 marca (piątek).

19 marca – Uroczystość św. Józefa patrona naszej diecezji. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy litanię do św. Józefa i akt zawierzenia św. Józefowi naszej parafii i naszych rodzin. O godz. 12.00 główne Uroczystości odpustowe w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

W związku z nasilającą się trzecia falą pandemii nie będzie spowiedzi wielkanocnej w sobotę przed Niedzielą Palmowa w naszej parafii tak jak dotychczas. W związku z tym od poniedziałku 22 marca do Niedzieli Palmowej przed Msza św. poranną i o godz. 17.00 będziemy posługiwać w konfesjonałach, jak i w parafiach sąsiednich(Giżyce, Kraszewice, Czajków i Bukownica). Prosimy o wykorzystanie tego czasu na szczerą wielkanocną spowiedź.

Za tydzień w niedzielę zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

Polecamy numer naszego diecezjalnego Opiekuna.

Wszystkich parafian, dzieci i młodzież zawierzamy opiece Matce Bożej i  św. Józefowi . Wszystkim miłej niedzieli