KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Za tydzień w niedziele tradycyjna zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe (o ścisłej regule). Proszę, aby przeprowadziły ją Panie z Żywego Różańca.

W piątek 2 lutego tradycyjne święto Ofiarowania Pańskiego zwane –„Matki Bożej Gromnicznej”. Msze św. w naszej parafii o 7.30. 10.00, 16.00 i 18.00 na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, a na Mszy św. o godz. 16.00 w sposób szczególny poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I-Komunii św.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W piątek od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, zgłaszamy jak zawsze w zakrystii, biurze parafialnym. Od godz. 15.00 spowiedź pierwszo – piątkowa dzieci, a następnie o 16.00 Msza św. dla dzieci. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe I soboty wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

W sobotę zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 11.00 w klasztorze.

Jest nowy numer naszego Opiekuna zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy –  Szczęść Boże !