KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.01.2016 r.

1.) Dziś przed Kościołami zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Dziękuję panią z Koła różańcowego z przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku i wszystkim za ofiarowany grosz.

2.)We wtorek święto Matki Bożej Gromnicznej .Msze św. z poświęceniem gromnic o 730, 10, 16, 18.00 dzieci I komunijne zapraszamy na godz 16.00.

3.)W tym tyg przypada I Czwartek Piątek i Sobota W piątek od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną od 15.00 spowiedź następnie adoracja Najś. Sakr W tym dniu o godz.17.00 w salce przy klasztorze będzie możliwość zamówienia szatek I komunijnych zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W sobotę jak zawsze po mszy św. o godz 9.00 adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

4.)Od 30 stycznia wszedł na ekrany kin film o św. Bernrdecie z Lourdes serdecznie zachęcamy do jego obejrzenia tego filmu szczególnie tych wszystkich ,którzy w kwietniu udają się na pielgrzymkę do tego miejsca.

5.)Dziś o godz 12.00 msza św. ku czci św. Jana Bosko i odnowienie przyrzeczeń salezjańskich.

6.)Za tydzień po mszy św. o godz 12.00 rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Rozpoczęciem Wielkiego Postu.

7.)Jest nowy numer Przewodnika katolickiego naszego Opiekuna i Promyczki dla dzieci zachęcamy do czytania prasy katolickiej
Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże !