KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IX NIEDZIELA ZWYKŁA

Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po każdej Mszy św. wieczorowej odmawiamy litanie do serca Pana Jezusa. W kościele parafialnym trwają prace malarskie.

Uczestniczymy w oktawie Bożego Ciała, pragnę jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować za przygotowane ołtarze, za wszelką pomoc i wspólne wyznanie naszej wiary.

W czwartek Msza św. o godz. 18.00, po niej procesja tak jak w Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowanie ołtarzy mieszkańców naszych wiosek, tak jak to było zapowiedziane.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – zakończenie Oktawy Bożego Ciała,  po Mszy św. o godz. 18.00 udamy się w procesji wokół kościoła poklasztornego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W najbliższą sobotę udajemy się do Sanktuarium św. Józefa do Kalisza. Wyjazd o godz. 9.45 sprzed remizy strażackiej. W tym dniu biuro parafialne nieczynne.

Są do nabycia nowe numery Opiekuna poświecone Najświętszemu Sercu Pana Jezus oraz bieżące sprawy życia Kościoła – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego