KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

Dziękujemy za ofiary złożone z tytułu kwartalnej zbiórki na potrzeby Kościoła.

We wtorek ostatnim dniu starego roku – Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo przebłagalne na zakończenie roku. W nowy rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30.

Trwa Okres kolędowy, woda święcona znajduje się w kaplicy Serca Pana Jezusa. Przypominamy Msze św. z wyjątkiem Uroczystości i sobót, wszystkie w godzinach rannych. Biuro parafialne po rannej Mszy św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, spowiedź I piątkowa od godz. 15.00 w kościele parafialnym. W tym dniu nie ma kolędy. W sobotę po mszy św. wieczorowej o godz. 18.00 – różaniec z racji I soboty miesiąca.

W poniedziałek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. Po Mszy św. o godz. 11.00 którą odprawimy w Kościele parafialnym wyruszy orszak Trzech Króli do kościoła Klasztornego. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. Ta intencja będzie odprawiona w koncelebrze o godz. 11.00.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień pracy i nauki w szkołach !!!

PLAN KOLĘDY  NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ

Środa 08 stycznia od godz. 14.00 Cd Książenice

1 ks. od p. Mariusza Bochen

2 ks. od. p. Gruchotów do spotkania

Prosimy o podwiezienie nas na wyznaczone odcinki. Przyjazd na probostwo o godz. 13.45. Zbiórka ministrantów o tej samej godzinie.