KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

Dziękujemy za ofiary złożone z tytułu kwartalnej zbiórki na potrzeby Kościoła. Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim panom pomagającym w przygotowaniu tradycyjnego żłóbka, pani Ewie Biel za utrzymanie czystości.  Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać.

W czwartek ostatnim dniu starego roku – Msza św. o godz. 17.00 i nabożeństwo przebłagalne na zakończenie roku. W nowy rok nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

W tym tygodniu 1 stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.  W I sobotę po Mszy św. wieczorowej o godz. 18.00 – różaniec z racji I soboty miesiąca.

Kolęda ze względu na pandemię w tym roku będzie miała odwrócony porządek niż dotychczas. Mieszkańcy poszczególnych odcinków Grabów – Miasto zapraszamy na Mszę św. wieczorową, którą będziemy koncelebrowali o zdrowie o Boże Blog. w rodzinach. Po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo wody (przynosimy ze sobą w niewielkich naczyniach wodę, która zabieramy ze sobą i kropimy nią nasze mieszkania wypowiadając słowa: Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego Ojca i Syna i Ducha św. niech spocznie na tym miejscu i chroni od wszelkiego zła). Prosimy chociażby o obecność na Mszy św. jednej osoby z rodziny. Kto chciałby złożyć ofiarę z tego tytułu będzie mógł to uczynić w czasie Mszy św. Rozpoczniemy kolędę po nowym roku od 4 stycznia.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień  !!!