KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na malowanie Kościoła. Dziękuję wszystkim za ofiarowany na ten cel grosz i wszystkim którzy ją przeprowadzają.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. Porządek Mszy św. niedzielny. Na wszystkich Mszach św. poświęcimy  kadzidło, mirrę i kredę do opisania drzwi, które będzie można nabyć u ministrantów jako cegiełkę i wsparcie ich służby w naszej parafii.

Trwa Okres kolędowy, woda święcona znajduje się w kaplicy Serca Pana Jezusa. Przypominamy Msze św. z wyjątkiem Uroczystości i sobót, wszystkie w godzinach rannych. Biuro parafialne po rannej Mszy św. Pierwszy piątek miesiąca nie będzie odwiedzin chorych  spowiedź 1 piatkowa od godz 15.00 w kościele parafialnym. W tym dniu nie ma kolędy.

Następna niedziela obchodzona jest jako niedziela Chrztu Pańskiego i rozpoczyna okres karnawału, aż do środy popielcowej.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień pracy i nauki w szkołach !!!

PODAJEMY PLAN KOLĘDY

poniedziałek 1 stycznia

od godz. 14.00      kolęda w Raduchowie

wtorek 2 stycznia  Książenice Cd od  godz 14.00