KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki( Nowy Rok)

tydzień kwartalna zbiórka ofiar na malowanie Kościoła. Bardzo proszę o jej przeprowadzenie tak jak zawsze wyznaczone osoby.

W piątek Uroczystości Objawienia Pańskiego „Trzech Króli”. Porządek Mszy św. niedzielny. Na wszystkich Mszach św. poświęcimy  kadzidło, mirrę i kredę do opisania drzwi, które będzie można nabyć u ministrantów jako cegiełkę i wsparcie ich służby w naszej parafii.

Trwa Okres kolędowy, woda święcona znajduje się w kaplicy Serca Pana Jezusa. Przypominamy Msze św. z wyjątkiem Uroczystości i sobót, wszystkie w godzinach rannych. Biuro parafialne po rannej Mszy św.

Następna niedziela obchodzona jest jako niedziela Chrztu Pańskiego i rozpoczyna okres karnawału, aż do środy popielcowej.

Pojawił się nowy numer Opiekuna, Przewodnika Katolickiego, zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień pracy i nauki w szkołach !!!

Plan Kolędy na nadchodzący tydzień

Poniedziałek 02 stycznia od godz. 14.00

1 ks. ul. Osiedle Leśne i ul. Przemysłowa

2 ks. ul. Słowackiego od p. Bolesława Janika do p. Skowrońskich