KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZESŁANIE DUCHA ŚW.

Przeżywamy dzisiaj dzień Pięćdziesiątnicy. Uroczystość Zielonych Świąt kończy okres Wielkanocy. Jutro drugi dzień świąt – święto Maryi Matki Kościoła – Msze św. o 7.30 10.00 i 18.00. Za tydzień Uroczystość Trójcy świętej.

Przypominamy o przygotowaniu ołtarzy w rynku naszego miasta na  Uroczystość Bożego Ciała, która w tym roku wypada 15 czerwca, proszę ażeby przygotowali ołtarze mieszkańcy ulic: 1 ołtarz  mieszkańcy ul. Biegańskiego, Godlewskiego, Mickiewicza, 2 ołtarz mieszkancy ul. Sienkiewicza i Plac Powstańców  3 ołtarz mieszańcy ul. Młyńska, Łączna i Grodzka, 4 ołtarz mieszkańcy ul. Wodna.

Ołtarze na uroczystość zakończenia oktawy Bożego Ciała w tych samych miejscach, co w samą uroczystość, czyli na rynku, przygotowują mieszkańcy wiosek według określonego porządku przez Sołtysów(Grabów Pust. – stanowi oddzielną wioskę i nie wchodzi do Grabów Wojt., tak jak na kolędzie).

W czwartek zapraszamy na spotkanie grupy św. ojca Pio, modlitwę rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00. Biuro parafialne w tym dniu czynne popołudniu od 16.30.

Przypominamy o wyjeździe na Włocławską Tamę  27 czerwca. Jest jeszcze 20 miejsc wolnych. Czekam do soboty i jeśli nie będzie składu na autobus to rezygnujemy z wyjazdu.

Pojawił się nowy numer  Przewodnika oraz Opiekuna zapraszamy do lektury prasy.

Wszystkim parafianom i gościom,

 życzymy wielu łask płynących z Serca Jezusowego.