KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek – Uroczystość św. Szczepana

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniu świat Bożego Narodzenia. Państwu Modrzejewskim z Grabów Wójt., Ofierskim z Książenic i Stępniewiczom z Grabowa za ofiarowane choinki do naszych świątyń. Wszystkim panom pomagającym i młodzieży w przygotowaniu tradycyjnych żłóbków. Osobno dziękuje dzieciom i młodzieży za udział w roratach, państwu katechetom i ks. Mariuszowi za ich prowadzenie. Dziękuję zespołowi charytatywnemu za przygotowanie świątecznych paczek osobom samotnym i ubogim. Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać.

Dzisiaj wspomagamy swoimi ofiarami Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze Seminarium Kaliskie.

Od czwartku rozpoczynamy kolędę w naszej parafii. Na ten czas msze św. rano o godz. 7.00 i 9.00, oprócz sobót. Biuro parafialne po porannych mszach św. oprócz sobót do odwołania.

W sobotę ostatnim dniu starego roku – 16.30 nabożeństwo przebłagalne i msza św. o godz. 17.00. W nowy rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30.

Wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże na nowy tydzień pracy.

Wizytę duszpasterską – kolędę w tym roku Miasto Grabów rozpoczniemy 29 w czwartek od godz. 14.00.

Czwartek 29 grudnia godz. 14.00

1ks. ul. Szkolna od p. Skowrońskiej

2ks. ul.  Dąbrowskiej od p. Stępniów do spotkania

Piątek 30 grudnia od 14.00