KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny

serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych. Dziękuję Ks. Mariuszowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, panu organiście, panom prowadzącym drogę krzyżową, służbie liturgicznej, młodzieży, naszym paniom troszczącym się piękno i czystość naszego kościoła za pomoc i dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą.

W tym tygodniu we wtorek na salce przy klasztorze będą do odbioru szatki komunijne. O 16.30 klasy A, C i Zamość, a o 17.00 klasy B, D i E.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. W naszej parafii zapowiadana kwartalna zbiórka na malowanie naszego Kościoła. Bardzo proszę o jej przeprowadzenia panie i panów z komitetu.

O godz. 15.00 w kościele parafialnym odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię.

W poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia udajemy się na tygodniowa pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego