KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek wielkanocny – 28.03.2016 r.

ogłoszenia

1.)Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych. Dziękuję Ks. Michałowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, panom organistom, panom prowadzącym drogę krzyżową, służbie liturgicznej, młodzieży, naszym paniom troszczącym się piękno i czystość naszego kościoła za pomoc i dobre serce.

2.)Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania pańskiego pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą.

3.)W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca po Mszy porannej odwiedziny chorych, których zgłaszamy tak jak zawsze. Od godz. 15.00. okazja do spowiedzi, Msza o 16.00, wieczorna Msza św. o godz. 18.00.

4.)W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 9.00. wynagradzająca Niep. Sercu NMP.

5.)Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia po Mszy o godz. 12.00 odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię.

6.)W tym dniu również kwartalna składka na potrzeby naszego Kościoła – zbieramy na malowanie świątyni, które chcemy rozpocząć po I Komunii św. po 9 maja.

7.)Są nowe numery naszego Opiekuna, Przewodnika Katolickiego.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.