KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny

Bardzo serdecznie dziękuję za duchową łączność w przeżywaniu świąt Wielkanocnych. Święta specyficzne przejdą do historii. To czas naszych rekolekcji gdzie nauki głosi sam Pan Bóg.

Dziękuję Ks. Mariuszowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, pani organistce, służbie liturgicznej, naszym paniom troszczącym się piękno i czystość naszego kościoła za pomoc i dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie modlitwą.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zachęcamy do wspólnej modlitwy koronki do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny. Odmawiamy prywatnie. Cały czas Kościoły są otwarte do indywidualnej modlitwy zgodnie z obowiązującym prawem. Pamiętajmy też o modlitwie różańcowej o godz. 20.30. Biuro parafialne po mszach świętych rano i wieczorem oraz na telefon.

Za tydzień Msza św. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym do odwołania.

Ponieważ epidemia dotknęła również nasza parafię od strony materialnej bardzo proszę o możliwe materialne wsparcie. Ofiary można składać w zakrystii i do skarbonki przy chórze lub wpłacać na konto parafialne znajdujące się w banku BGŻ SA na ul. Kaliskiej.

Parafia pw. Niep. Serca NMP i św. Mikołaja w Grabowie nad Prosną, ul. Grodzka 11

Numer konta  32 2030 0045 1110 0000 0021 8070