Komunikaty DUSZPASTERSKIE PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych, co prawda w reżimie sanitarnym i na miarę możliwości. Dziękuje za przestrzeganie zasad sanitarnych oraz za zrozumienie limitu uczestniczących w liturgii. Osobno dziękuje ks. Mariuszowi, panu kościelnemu Pawłowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu, państwu katechetom, służbie liturgicznej, pani Ewie Biel troszczącej się o piękno i czystość naszego kościoła – za wszelką pomoc i dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą.

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele parafialnym odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię i wszystkie rodziny. Szczególnie prosząc o ustanie pandemii.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego