KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Poniedziałek Wielkanocny

Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękuję za piękne przeżywanie Świat paschalnych. Dziękuję Ks. Mariuszowi, panom przygotowującym dekorację Bożego grobu. Dziękuję, panom organistom, panom prowadzącym drogę krzyżową, służbie liturgicznej, młodzieży, naszym paniom troszczącym się piękno i czystość naszego kościoła  za pomoc i dobre serce.

Dziś w II dzień świąt Zmartwychwstania pańskiego  pamiętamy o Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i naszym Seminarium Duchownym, wspomagając te uczelnie ofiarą i modlitwą. W tym tygodniu we wtorek o godz. 16.00 na salce przy klasztorze będą do odbioru szatki komunijne. W czwartek i piątek o godz. 15.00  spotkanie z dziećmi I komunijnymi( szkoła w Grabowie) klasy 3 A i 3 B oraz uczniowie z Zamościa w piątek klasy 3 C i D

Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Przed Kościołami w całej naszej diecezji zbiórka ofiar do puszek na pomoc umęczonej Syrii gdzie wciąż trwa wojna, proszę o jej przeprowadzenie panie z Zespołu Charytatywnego wszystkim już teraz dziękuję za dar serca. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszo – komunijnymi. O godz. 15.00 w Klasztorze odmówimy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając całą naszą parafię.

Są nowe numery naszego Opiekuna, Przewodnika Katolickiego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionych Świąt i wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.