Komunikaty duszpasterskie V NIEDZIELA WIEKIEGO POSTU

Dzisiaj zbiórka kwartalna na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc w prowadzeniu parafii.

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Na czas świąteczny ze względu na dobro duchowe i ograniczoną liczbę uczestniczących ludzi przywracamy Msze św. o godzinie 12.00.

W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania NMP i 29 rocznica powstania Diecezji Kaliskiej.

W sobotę o godz. 11.00 odbędzie się Ingres biskupa kaliskiego Damiana Bryla  do katedry pw. św. Mikołaja w Kaliszu. (transmitowana przez Telewizję TRWAM, oraz media diecezjalne: Telewizję Internetową Dom Józefa i Radio Rodzina).

Tradycyjna zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego za tydzień w Niedzielę Palmową. Proszę o jej przeprowadzenie panie z Żywego Różańca.

Proszę o przygotowanie ciemnicy i Bożego grobu – pana Pawła Szkopka, Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

Spowiedź przed świętami od poniedziałku 22 marca do Niedzieli Palmowej przed Mszą św. poranną i o godz. 17.00. Będziemy w tym czasie posługiwać w konfesjonałach, jak i w parafiach sąsiednich(Giżyce, Kraszewice, Czajków i Bukownica). Prosimy o wykorzystanie tego czasu na szczerą wielkanocną spowiedź(odstęp i maseczki).

Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu.