KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA

We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj poświecony Matce Bożej. Przypominam o przyozdobieniu kapliczek i przydrożnych krzyży niech rozbrzmiewa pieśń litanii do Matki Bożej. Msze św. wieczorowe w klasztorze (z wyjątkiem białego tygodnia) o godz. 18.00 w dni powszednie, po niej śpiew litanii. W każdą niedzielę po mszy o godz. 17.00.

W czwartek 3 maja obchodzimy uroczystość NMP – Królowej Polski porządek Mszy jak w niedzielę. O godz. 12.00 na Mszy św. będziemy się modlić za naszą Ojczyznę i jej bohaterów(wywieszamy flagi biało-czerwone i biało-niebieskie).

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się w intencji. rodzin w łączności z pielgrzymami zgromadzonymi przed obrazem św. rodziny w Kaliskim Sanktuarium św. Józefa. Po Mszy św. wieczorowej odmówimy litanię do Matki Bożej w intencji naszych rodzin.

W I piątek miesiąca  po Mszy św. porannej od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, a od 15.00 spowiedź pierwszo piątkowa. W I sobotę miesiąca o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy wspólnie odmówimy różaniec i litanię.

Próba dzieci komunijnych z rodzicami w poniedziałek o godz. 15.30 I grupa, a o 16.30 II grupa.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, za wstawiennictwem naszej Matki Królowej Polski.