KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 24.04.2016 r.

Dziś zapowiadana przez Ojca Świętego Franciszka światowa zbiórka ofiar na Ukrainę, dziękujemy Paniom z Zespołu Charytatywnego za jej przeprowadzenie, a wszystkim parafianom za ofiarowany na ten cel grosz.

W niedzielę rozpoczniemy miesiąc maj poświecony Matce Bożej. Proszę przyozdobić kapliczki i przydrożne krzyże niech rozbrzmiewa pieśń litanii do matki Bożej. Msze św. wieczorowe w klasztorze o godz. 18.00 w dni powszednie i w każdą niedzielę o godz. 17.00 po niej śpiew litanii.

Przypominamy, że z naszej parafii organizowany jest wyjazd do Lednicy na 20 zjazd młodzieży chrześcijańskiej z całej Polski. Wyjazd 4 czerwca w sobotę  koszt wyjazd wraz z ubezpieczeniem i biletem wstępu 40 zł – zapisy w zakrystii.

W sobotę  30 kwietnia w parafii Chlewo organizowany jest kurs przedmałżeński dla par bezpośrednio przygotowujących się do sakramentu małżeństwa początek spotkania o godz 19.00

W czwartek zapraszamy na spotkanie za wstawiennictwem św. Ojca Pio po Mszy św.

Jest do nabycia nowy numer  Opiekuna, a w nim obszerna relacja ze zdjęciami z uroczystości 1050 – lecia Chrztu Polski, nowy numer Przewodnika oraz kwartalnik Okno Wiary w cenie 10 zł zachęcamy do nabywania.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy

Błogosławieństwa i wielu łask na kolejny tydzień.