KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś o godz. 9.30 komunia rocznicowa. Otoczmy modlitwa te dzieci, dając im dobry przykład chrześcijańskiego życia. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z uczestnikami pielgrzymki do Lourdes – wpłacamy pozostałe sumy. Można to też uczynić w biurze parafialnym przez cały tydzień.

Wyjazd dzieci rocznicowych do Lichenia, we wtorek zbiórka przy remizie strażackiej o godz. 6.30. Wyjazd do Warszawy z zespołem młodzieżym w piątek – zbiórka na parkingu przy Klasztorze o godz. 6.00.

W poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczorowej odbędą się spotkania młodzieży przed bierzmowaniem. W sobotę o 16. 30 spowiedź dla młodzieży i ich bliskich w Klasztorze.

25 maja w katedrze Kaliskiej ks. Bp. Edwarda Janiak wyświęci 7 nowych kapłanów, otoczmy ich naszą modlitwą.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w Klasztorze.

Jest nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego, zapraszamy do lektury – jest prezentacja nowych neoprezbiterów i bieżące sprawy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.