Komunikaty DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wczoraj rozpoczął się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej, przypominamy – Msze św. wieczorowe w klasztorze o godz. 18.00 w dni powszednie, po niej śpiew litanii. W każdą niedzielę po Mszy o godz. 17.00.

W poniedziałek 3 maja obchodzimy uroczystość NMP – Królowej Polski i 230 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Porządek Mszy św. tak jak w niedzielę.  O godz. 9.30 Msza św. w intencji naszej Ojczyznę i jej bohaterów.

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii. Dzieci przystąpią na mszach św.  o godz. 9.00. i 11.00. Równoległa Msza św. również o godz. 9.00 i 11.00 w klasztorze. Po południu o godz. 16.00 i 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych. W Kościele z racji na reżim sanitarny uczestniczą tylko dzieci i ich rodzice. Bardzo proszę o uszanowanie tego czasu i o udział w Mszach się równoległych w klasztorze.

Msza św. wieczorowa w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00. W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00. Spowiedź dzieci i ich bliskich w sobotę o godz. 15.00 – I grupa i 16.00 – II grupa we farze.

Próba dzieci komunijnych we wtorek i środę o godz. 16.00- I grupa, a o 17.00 II grupa.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się w intencji rodzin. Po Mszy św. wieczorowej odmówimy litanię do Matki Bożej w intencji naszych rodzin.

W I piątek miesiąca po Mszy św. porannej od 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną, a od 15.00 spowiedź pierwszo piątkowa.

W sobotę świętego Stanisława Bp. i Męczennika suma odpustowa w parafii Czajków.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej